O nas

Data ostatniej aktualizacji: 20.05.2022


Ta strona jest przeznaczona dla każdego, kto chce poprawić swój wygląd i zdrowie. Znajdziesz tu porady odpowiednie dla siebie, niezależnie od tego, w jakim jesteś wieku i jaki jest Twój stan zdrowia. Raport „Sytuacja zdrowotna ludności Polski i jej uwarunkowania” z 2022 r. został przygotowany przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego. Raport ten dotyczył najpoważniejszych problemów mieszkańców Polski w odniesieniu do ich zdrowia, a także możliwych zagrożeń. Jeden z profesorów stwierdził wówczas: „Stan zdrowia polskiego społeczeństwa w ostatnich latach systematycznie się poprawia. Wciąż jednak nie jesteśmy w stanie dogonić Europy Zachodniej. Wynika to z faktu, że w momencie rozpoczynania procesu transformacji byliśmy w bardzo złym stanie zdrowia. Poprawa jest wciąż zbyt wolna.” W raporcie wskazano kilka problemów, m.in. nadmierną otyłość i błędy żywieniowe oraz złe nawyki dotyczące stylu życia Polaków.

Można się zastanawiać, dlaczego tak wiele osób wyrządza sobie krzywdę, nie dbając o kondycję swojego ciała. Większość osób wini za to brak wiedzy i lenistwo. Rzadziej zdarzają się choroby nieuleczalne lub problemy psychiczne. Ważne jest, aby wszyscy zrozumieli, że ciało to coś więcej niż tylko wygląd fizyczny. Każdy człowiek ma możliwość wyboru, czy będzie żył w szpitalu, czy będzie w pełni sprawny.

Te i inne zagadnienia, takie jak odporność, problemy ze snem czy ćwiczenia poprawiające wygląd ciała, będziemy poruszać na tej stronie internetowej. Zawarte tu porady pozwolą Ci żyć zdrowiej i szczęśliwiej.

Dane kontaktowe:

  • E-mail: adamczyk.michal27@gmail.com (Kontakt)
  • E-mail: michal.adamczyk@byc-zdrowym.pl (Współpraca)

Adres Pocztowy:

  • Ulica: Żelazowej Woli 18
  • Miasto: Lublin
  • Kod Pocztowy: 20-853
  • Województwo: Lubelskie