Tabletki na powiększenie penisa ranking. Które środki są skuteczne?

Jak pokazują liczne badania, dla większej części mężczyzn rozmiar ich członka jest niezwykle istotną kwestią. Wielu z nich często zadaje sobie pytanie: jak powiększyć penisa? Często jednak nie podejmują oni żadnych działań, aby poprawić swój komfort psychiczny i fizyczny związany z wielkością członka. Dla każdego mężczyzny długość członka jest niezwykle ważna, a jego mniejszy rozmiar może doprowadzić do wielu zaburzeń – psychicznych i seksualnych.

Pozostała część mężczyzn decyduje się na podjęcie kroków mających poprawić wielkość przyrodzenia. Dziś dostępnych jest bardzo wiele metod i środków gwarantujących spektakularne efekty w krótkim czasie.

Ranking tabletek na powiększanie penisa

Rynek tabletek na powiększenie penisa, mógłby niejednego przyprawić o zawrót głowy. Niestety, niezwykle często okazuje się to jedynie pustą obietnicą, nie mającą pokrycia w rzeczywistości. Warto zwrócić uwagę tylko na te suplementy, które wykazują realne działanie w postaci rzeczywistego powiększenia penisa. Poniżej znajdziesz ranking tych najskuteczniejszych według użytkowników preparatów.

3. XtraSize

Suplement diety XtraSize to produkt w formie kapsułek, którego podstawowym zadaniem jest poprawa sprawności i chłonności członka. Działanie produktu polega także na poprawieniu erekcji dzięki zwiększeniu grubości penisa i jego wydłużeniu. XtraSize może być stosowany przez mężczyzn w każdym wieku. W trakcie przyjmowania tego produktu, nie musisz rezygnować z dotychczas prowadzonego trybu życia. Producenci części suplementów zalecają na przykład powstrzymanie się od picia alkoholu czy palenia papierosów – nie ma jednak miejsca w przypadku XtraSize. Co jeszcze zyskasz stosując ten suplement? Produkt ma wpłynąć na zwiększenie popędu płciowego oraz zagwarantować powiększenie penisa.

Szczególnie cennym składnikiem jest Tribulus Terrestris, który podobno skutecznie zwiększa poziom testosteronu. Jest to silny afrodyzjak, który bierze czynny udział w procesie uwalniania tlenku azotu ze zlokalizowanych w pobliżu ciał jamistych zakończeń nerwowych. W ten właśnie sposób XtraSize wpływa na powiększenie członka oraz na poprawę erekcji.

Suplement ten zawiera również w swoim składzie Maca – naturalny składnik przyczyniający się do zachowania równowagi w organizmie, dzięki regulowaniu poziomu enzymów i hormonów. Preparat ten dzięki zawartości tego składnika zapewnia erekcje trwające znacznie dłużej, przy jednoczesnym zwiększeniu popędu płciowego. Skład produktu, to również Saw Palmetto. Stosowanie tej rośliny pobudza niskie libido u mężczyzn. Dodatkowo, stosując suplement możesz spodziewać się efektów w postaci zwiększenia energii seksualnej. Informacje producenta wskazują również, iż XtraSize jest dobrym rozwiązaniem dla panów borykających się z problemem łagodnego przerostu prostaty.

A dlaczego XtraSize wpływa na powiększenie penisa? Ponieważ suplement ten poprawia chłonność i sprawność ciała jamistego, przez który przepływa krew. Te tabletki powiększające penisa sprawiają, że tkanki członka mogą szybciej i łatwiej pęcznieć, przez co komory penisa mogą przyjąć więcej krwi sprawiając, iż rozmiar penisa zwiększa się. Efekt przyjmowania XtraSize, to nie tylko lepsza długość penisa, ale i polepszenie grubości. A w końcu to grubość ma większe znacznie niż długość penisa – tak przynajmniej uważa część seksuologów. Ponadto zmienia się także siła samej erekcji. Stosowanie XtraSize pozwala także kontrolować w pewnym stopniu wytrysk – a to zapewnia dłuższe i bardziej intensywne doznania.

Przyjmowanie produktu nie sprawi trudności. Dawkowanie suplementu polega na przyjmowaniu jednej tabletki dziennie. Producent zaleca przyjmowanie tabletki po śniadaniu oraz popijanie jej dużą ilością wody.

Kilka słów na temat występowania skutków ubocznych. Jak zapewnia producent, stosowanie tak naturalnego produktu jest całkiem bezpieczne, uznając tym samym, że nie powoduje on skutków ubocznych. Na podstawie opinii osób, które stosowały XtraSize można jednak stwierdzić, iż wystąpienie skutków ubocznych jest jednak możliwe. Niektórzy panowie skarżyli się, iż nie zauważyli żadnego powiększania penisa. Część przyznała, że erekcja członka wcale nie była tak silna, jak zapewniał producent. Choć rezultaty stosowania XtraSize są wynikiem indywidualnych predyspozycji człowieka, a produkt XtraSize można zaliczyć do tych skutecznych, to jednak na rynku można znaleźć inne suplementy, cieszące się lepszymi rezultatami w zakresie powiększania penisa.

2. Natural XL

Suplement Natural XL reklamowany jest jako produkt mający zagwarantować powiększenie członka nawet o 30%. Czy jest to w ogóle możliwe? Jak obiecuje producent, jego starannie opracowana formuła wpływa na poprawę ukrwienia członka, a penis ma się powiększyć w skutek zwiększenia pojemności ciał jamistych. Poza wydłużeniem, powinno dojść również do powiększenia obwodu członka.

Jedno opakowanie Natural XL zawiera ilość tabletek wystarczającą na przeprowadzenie miesięcznej kuracji. Składniki zawarte w produkcie mają poprawić ukrwienie członka oraz zwiększyć w nim ciśnienie. Nabrzmiałe ciałka jamiste powinny zwiększyć swoją pojemność, co powinno przynieść efekt w postaci powiększenie penisa. Ponadto w każdym kolejnym wzwodzie do penisa powinno napływać więcej krwi, przez co powinno rozpocząć się powolne powiększanie członka. Producent zapewnia, iż dłuższe i regularne stosowanie zapewnia powiększanie penisa nawet o 30 %. Część użytkowników nie potwierdza jednak aż tak spektakularnego działania. Możesz spodziewać się powiększania penisa, ale nie w tak dużym stopniu.

Składniki mające odpowiadać za powiększanie penisa, to:

 • Buzdyganek Ziemny
 • L-arginina
 • Korzeń lukrecji
 • Cucubita Pepco

Natural XL to tabletki na powiększenie penisa, które mają wykazywać się również działaniem w postaci zwiększenia popędu seksualnego dzięki zawartości naturalnych afrodyzjaków. Ponadto mają niwelować problem słabej męskiej potencji.

Te tabletki na powiększenie penisa Natural XL należy przyjmować dwa razy dziennie, za każdym razem przyjmując jedną z tabletek z opakowania. Optymalny czas kuracji wynosi 3 miesiące. Po tym czasie możesz spodziewać się poprawy jakości życia seksualnego, większej pewności siebie w sytuacjach intymnych oraz lepszej potencji. Producent podaje, że produkt nie wywołuje skutków ubocznych, gdyż składa się jedynie ze składników naturalnego pochodzenia. W przypadku osiągnięcia zamierzonych efektów można zredukować przyjmowaną dawkę suplementu.

Na forach można przeczytać wiele pozytywnych opinii na temat Natural XL. Panowie są często zachwyceni tym, jak produkt działa i jak wiele możliwości im dał. Zachwalają, iż dzięki niemu erekcje stały się dłuższe a doznania silniejsze. Wielu uważa, że są to dobre tabletki powiększające penisa. Zdarzają się i opinie twierdzące, iż po zastosowaniu tego suplementu możliwy staje się wielokrotny stosunek w ciągu nocy, co wcześniej nie było możliwe. Przytoczone opinie należą jednak często do młodych ludzi, którym łatwiej o pozytywne efekty. Ponadto na rynku dostępne są jeszcze inne preparaty z bogatszą listą składników.

1. Member XXL

Member XXL, to doskonałe tabletki na powiększenie penisa. Jest to suplement diety w postaci kapsułek, którego działanie pochodzi wyłącznie z naturalnych składników, takich jak m.in.:

 • Ekstrakt z owoców cytryńca chińskiego – składnik ten wykazuje wielokierunkowe działanie, bowiem zwiększa libido, poprawia ukrwienie penisa oraz poprawia ogólną sprawność seksualną.
 • Ekstrakt z żeń-szenia – wspomaga kurczenie się naczyń krwionośnych w ciałach jamistych penisa, przez co członek może się zwiększyć. Dodatkowo żeń-szeń poprawia ogólna sprawność seksualną oraz pozytywnie wpływa na kondycję psychiczną.
 • Ekstrakt z pieprzu czarnego – zawiera piperynę, która doprowadza do lepszego ukrwienia prącia, a tym samym do powiększenia penisa. Ponadto stymuluje popęd płciowy.
 • Ekstrakt z szafranu – szafran, to najbardziej droga przyprawa na świecie, droższa nawet od złota. Z pewnością swoją wartość zawdzięcza wręcz unikalnym właściwościom. Tabletki Member XXL zawierają ten składnik co czyni je wyjątkowym na polskim rynku. Szafran wspomaga proces leczenia zaburzeń erekcji, poprawia ogólną sprawność seksualną oraz zwiększa apetyt na seks.
 • L-arginina – wpływa na powiększenie ciał jamistych oraz na zwiększenie dopływu krwi do prącia, przez co penis staje się jeszcze większy.
 • Wyciąg z kozieradki – podwyższa poziom najważniejszego męskiego hormonu – testosteronu, aktywuje proces wytwarzania czerwonych komórek, powoduje regenerację tkanek. Zawartość tego składnika wpływa na zwiększenie wielkości penisa.
 • Ekstrakt z owoców palmy sabałowej – według informacji producenta składnik ten odpowiada za zwiększenie libido oraz wspomaga leczenie przerostu prostaty.
 • Buzdyganek naziemny – wpływa pozytywnie na organizm i zdrowie mężczyzny. Jest to również naturalny składnik, który działa korzystnie na wyrównanie poziomu najważniejszego męskiego hormonu, jakim jest testosteron. Ponadto buzdyganek naziemny reguluje wytwarzanie hormonu lutenizucyjnego. Hormon ten u mężczyzn pobudza syntezę testosteronu w jądrach.
 • Witamina E – zwiększa elastyczność penisa, urozmaicając tym samym twoje życie seksualne
 • Witamina B6 – wpływa korzystnie na poziom testosteronu, który odpowiada m.in. za prawidłowy rozwój jąder oraz rozmiar penisa.
 • Cynk – zwiększa produkcję spermy oraz poprawia jej jakość, co bez wątpienia jest bardzo dobrą wiadomością dla mężczyzn planujących potomstwo.

Member XXL to suplement diety, który w całkiem bezinwazyjny sposób może wpłynąć na powiększanie penisa (zarówno jego pogrubienie, jak i wydłużenie). Potrzebne jest jedynie systematyczne i regularne przyjmowanie tabletek. Niepowtarzalne w żadnym innym preparacie dobranie składników odżywczych powoduje, iż naczynia krwionośne w obrębie narządów płciowych rozszerzają się. Ponadto Member XXL wpływa korzystnie na uzyskanie bardziej satysfakcjonującego zbliżenia intymnego poprzez uwrażliwienie męskich narządów płciowych na oddziaływanie bodźców zewnętrznych. Z pewnością możesz spodziewać się również większego zadowolenia partnerki podczas stosunku.

Naszej redakcji udało się wynegocjować z producentem specjalną zniżkę 20% dla Osób zainteresowanych zakupem suplementu member XXL.

Kliknij Tutaj i Kup 20% Taniej

(Promocja ważna do 29 maja 2023 do godziny 23:59)

Dla kogo jest Member XXL? Tabletki przeznaczone są dla mężczyzn, liczących na powiększanie penisa, a nawet dla tych panów, którzy borykają się z kompleksem małego członka. Stosowanie tabletek poleca się również tym, którzy chcą poprawić swoją ogólną sprawność seksualną.

Przeciwwskazania. Suplement Member XXL naprawdę działa, stąd nie zaleca się przyjmowania go osobom poniżej 18-go roku życia. Zaleca się również na czas przyjmowania suplementu rezygnację ze spożywania alkoholu. Wynika to z faktu, że alkohol powoduje czasowe obniżenie ciśnienia krwi w naczyniach krwionośnych. Właśnie dlatego nie należy spożywać go przy jednoczesnym stosowaniu suplementu Member XXL. Dodatkowo nie zaleca się również spożywania posiłków o bardzo dużej zawartości tłuszczów oraz owoców cytrusowych, ponieważ może mieć to bezpośredni wpływ na opóźnienie lub zmniejszenie działania suplementu.

Stosowanie. Powiększanie penisa powinno mieć miejsce przy spożywaniu 1 tabletki 2 razy dziennie: jedną należy spożyć przed śniadanie, natomiast drugą przed obiadem. W obu przypadkach tabletki należy popić szklanką wody. W celu uzyskania optymalnych rezultatów zaleca się, aby preparat przyjmować minimum 4-5 miesięcy. Aby zwiększyć efektywność suplementu, zalecane jest ponadto: picie minimum 2 litrów wody dziennie, spożywanie odpowiedniej ilości owoców i warzyw, uprawianie aktywności fizycznej, dbanie o higienę miejsc intymnych oraz unikanie substancji pobudzających ośrodkowy układ nerwowy – wtedy dojdzie do trwałych zmian w zakresie wielkości penisa.

Warto wspomnieć, iż skuteczność preparatu Member XXL została potwierdzona wielokrotnie licznymi badaniami, a także przez zadowolonych klientów. To niewątpliwie przyciąga uwagę mężczyzn. Ponadto Member XXL jest produktem w pełni bezpiecznym. Jedyne naturalne składniki czynią go lepiej przyswajalnym przez ludzki organizm. To jest niezwykle ważne, tym bardziej że na rynku dostępnych jest coraz więcej produktów, które mogą wykazywać działanie niepożądane.

Zastanawiasz się, jak powiększyć penisa? Sięgnij po Member XXL, ponieważ:

 • ma naturalny skład – brak konserwantów i ulepszaczy
 • szybko działa – pierwsze efekty powinieneś zauważyć już w pierwszym tygodniu kuracji
 • jest bezpieczny – nie wykazuje skutków ubocznych
 • działa wszechstronnie – wzmacnia erekcję, podnosi libido, wpływa na powiększanie penisa
 • jest łatwo dostępny – kupisz go bez wychodzenia z domu

Wybierając tabletki na powiększenie penisa decyduj się zawsze na wybór pewnego sprzedawcy. Unikaj podejrzanych stron i aukcji internetowych. W przeciwnym razie ryzykujesz swoje zdrowie. Korzystaj również z jedynie sprawdzonych suplementów. Tylko one gwarantują efekty i bezpieczeństwo. Każdy z powyższych preparatów jest skuteczny, jednak najbardziej wyspecjalizowany wśród tabletek na powiększanie penisa jest suplement Member XXL.

Kliknij Tutaj i Kup Member XXL 20% Taniej

(Promocja ważna do 29 maja 2023 do godziny 23:59)

Autor: Michał Adamczyk

Założyciel i główny redaktor serwisu Być Zdrowym. W 2008 roku ukończył z powodzeniem Uniwersytet Medyczny w Lublinie uzyskując tytuł magistra farmacji. Od 2009 roku aktywnie związany z branżą medyczną, szczególnie w zakresie medycyny naturalnej, suplementacji i zdrowia seksualnego mężczyzn. Prywatnie miłośnik sportów wodnych i biohackingu. Jego celem jest świadoma edukacja o zdrowiu i rzetelna pomoc w procesie dbania o nie. Więcej informacji o autorze znajdziesz tutaj.

Oceń artykuł: Tabletki na powiększenie penisa ranking. Które środki są skuteczne?

Ilość ocen: 0 Średnia ocen: 0 na 5

Zobacz opinie na forum o artykule:

Tabletki na powiększenie penisa ranking. Które środki są skuteczne?

guest
Podaj swoje imię
Podaj swój adres e-mail
0 Opinie
Opinie
Zobacz wszystkie komentarze