Semaxin tabletki dla mężczyzn. Opinie, cena i skład

Semaxin to jeden z najpopularniejszych suplementów diety dla mężczyzn. Jak możemy przeczytać na oficjalnej stronie produktu (www.semaxin.pl), Semaxin to rozwiązanie dla mężczyzn pragnących poprawić płodność oraz wyeliminować problemy ze sprawnością seksualną. Czy ten produkt jest skuteczny? Czy Semaxin faktycznie pomaga? Jak wpływa na organizm?

Jak możemy przeczytać w serwisie Newsweek, około 3 miliony Polaków boryka się z problemami z płodnością. Co gorsze, liczba osób zmagających się z tego typu problemami – bezustannie rośnie.

Według licznych raportów, znacznie częściej problemy z niepłodnością dosięgają mężczyzn. Co ciekawe, wpływ na taki stan rzeczy ma nie tylko wiek, ale także mnóstwo innych czynników – począwszy od prowadzonego stylu życia, poprzez przebyte choroby i zażywane leki, a skończywszy na czynnikach zewnętrznych (jakości powietrza, pożywienia czy nawet wody).

Co to jest Semaxin?

Semaxin to produkt, który od niedawna dostępny jest na polskim rynku. Choć produkt został stworzony z myślą o wspomaganiu płodności mężczyzn, to przypisuje mu się również wiele innych właściwości. Producent informuje, że Semaxin dodatkowo:

 • wzmacnia erekcję
 • stymuluje pożądanie
 • przyczynia się do do utrzymania funkcji seksualnych mężczyzny
 • stymuluje proces produkcji testosteronu

Biorąc powyższe pod uwagę, można zaryzykować stwierdzeniem, że Semaxin to kompleksowe wsparcie dla mężczyzn. Co ciekawe, produkt dedykowany jest Panom w każdym wieku. Można go stosować nie tylko w przypadku zdiagnozowanych defektów, ale także w celu ogólnej poprawy sprawności seksualnej.

Warto również zauważyć, że Semaxin łączy w sobie właściwości środków na potencję i płodność. Dzięki temu, jednocześnie dbając o zdolności rozrodcze stymulujemy organizm i doprowadzamy do zwiększenia libido oraz wzmocnienia erekcji. Czy można oczekiwać czegokolwiek więcej?

Naszej redakcji udało się wynegocjować z producentem specjalną zniżkę 20% dla Osób zainteresowanych zakupem.

Kliknij Tutaj i Kup 20% Taniej

(Promocja ważna do 25 marca 2023 do godziny 23:59)

Skład suplementu diety Semaxin

Oczywistym jest, że producent swój produkt przedstawia w samych superlatywach. Nie oznacza to jednak, że musimy bezwarunkowo wierzyć w każde napisane słowo na oficjalnej stronie produktu. Wręcz przeciwnie, zasadnym jest powiedzieć „sprawdzam!”.

Za skuteczność każdego produktu odpowiedzialne są składniki aktywne. Co istotne, w przypadku Semaxin – możemy mówić aż o 12 składnikach aktywnych. To może napawać optymizmem.

Pełen skład suplementu diety Semaxin (dane z ulotki preparatu)

N-acetylo-L-cysteina to N-acetylowa pochodna L-cysteiny o działaniu mukolitycznym (leki powodujące upłynnienie i zmniejszenie lepkości śluzu w drogach oddechowych poprzez rozrywanie mostków dwusiarczkowych w mukoproteinach).

N-acetylo-L-cysteina jest również niezwykle istotnym aminokwasem przy syntezie glutationu – antyoksydantu neutralizującego wolne rodniki w wątrobie i eliminującego pestycydy. Co więcej, glutation pełni rolę ochronną DNA, co może mieć fundamentalne znaczenie dla materiału genetycznego występującego w nasieniu.

Ekstrakt z korzenia traganka błoniastego (16% polisacharydów) to bardzo ciekawy składnik, któremu przypisuje się mnóstwo właściwości. Traganek błoniasty standaryzowany na aż 16% polisacharydów ma wpływać na ruchliwość plemników.

Co więcej, uważa się, że suplementacja ekstraktu z tej rośliny ma realny wpływ na samopoczucie oraz zmęczenie fizyczne i psychiczne.

Ekstrakt z owoców buzdyganka naziemnego (40% saponin) – tribulus terresteris uważany jest za jeden z najsilniejszych naturalnych boosterów testosteronu. Jak możemy przeczytać w serwisie Examine.com – ma również wpływ na erekcję, libido oraz zwiększenie płodności.

Niektórzy specjaliści twierdzą, że suplementacja ekstraktu z buzdyganka naziemnego to absolutnie obowiązkowa pozycja dla każdego dojrzałego mężczyzny, niezależnie od tego czy zmaga się on z problemami czy nie. Wszakże, stosowanie naturalnych boosterów testosteronu może być doskonałą odpowiedzią na coroczny spadek poziomu najważniejszego męskiego hormonu (uważa się, że począwszy od 30. roku życia – rokrocznie poziom testosteronu u mężczyzn maleje o około 1%).

Ekstrakt z kwiatu szafranu to jeden z naturalnych afrodyzjaków, którego stosowanie ma spory wpływ na libido mężczyzn (i nie tylko!). Co więcej, producent Semaxin zapewnia, że szafran wpływać może również na:

 • wzmocnienie erekcji
 • proces spermatogenezy (zwiększenie ilości nasienia)

Ekstrakt z witani ospałej (ashwagandha) to naturalny środek, który coraz częściej wykorzystywany jest w leczeniu zaburzeń o charakterze hormonalnym (podaje się, że roślina ta może mieć pozytywny wpływ na regulacje gospodarki hormonalnej). Co więcej, witania ospała stanowi również świetne wsparcie układu odpornościowego, układu krwionośnego oraz pozytywnie wpływa na urodę.

Prócz tego, ashwagandhę można stosować w celu zwiększenia ruchliwości plemników oraz zwiększenia jej liczby.

Witamina E, witamina B12, foliany, cynk i selen Selenium SeLECT – witaminy i minerały zawarte w Semaxin to swoiste uzupełnienie tego preparatu. Takie zestawienie składników nie jest przypadkowe – brak powyższych witamin i mikroelementów może mieć wpływ na wystąpienie problemów z płodnością.

Obecność poszczególnych składników to tylko jedna z zalet Semaxin. Ogromny wpływ na skuteczność tego preparatu ma również ilość poszczególnych substancji. W dziennej porcji (2 kapsułki) Semaxin znajdziemy:

SkładnikIlość w dziennej porcji (w kapsułki)
N-acetylo-L-cysteina300,00 mg
Ekstrakt z korzenia traganka błoniastego [16% polisacharydów]250,00 mg
Ekstrakt z owoców buzdyganka naziemnego [40% saponin]180,00 mg
Koenzym Q10150,00 mg
Ekstrakt z korzenia ashwagandhy [7% witanolidów]125,00 mg
Ekstrakt z kwiatów szafranu50,00 mg
Ekstrakt z owoców pieprzu czarnego [95% piperyny] – BioPerine®5,00 mg
Witamina E30,00 mg (250% RWS)
Foliany200,00 μg (100% RWS)
Witamina B122,50 μg (100% RWS)
Cynk15,00 mg (150% RWS)
Selen – Selenium SeLECT®55,00 μg (100% RWS)

Trzeba przyznać, że zestawienie składników Semaxin wygląda naprawdę bardzo dobrze. Nie mniej, niejednokrotnie „skład na papierze” prezentował się zacnie, a i tak środek okazywał się mało efektywny. Jak jest w przypadku Semaxin?

Opinie na temat Semaxin

Zdecydowanie najlepszym wyznacznikiem efektywności poszczególnych środków są opinie. Semaxin – mimo że stanowi „nowość” na rynku suplementów diety wspomagających płodność doczekał się już wielu recenzji, opinii i komentarzy.

Bez trudu możemy natrafić na opinie o Semaxin w wielu portalach tematycznych traktujących o zdrowiu intymnym. Sporo na temat tego preparatu dowiemy się również z for oraz grup na portalach społecznościowych.

Najważniejszą informacją z punktu widzenia konsumenta jest to, że Semaxin w lwiej części przypadków uważany jest za bardzo skuteczny preparat. Opinie konsumentów informują nas między innymi o tym, że:

 • Semaxin przyczynił się do zapłodnienia
 • Semaxin wzmaga erekcje
 • Semaxin skutkuje znacznie większą ochotą na seks.

Musimy przyznać, że trudno znaleźć inny produkt w tej kategorii, którego opinie byłyby aż tak dobre.

Oczywiście, nie wszystkie recenzje Semaxinu są pozytywne. W każdym razie, ilość negatywnych opinii jest naprawdę niewielka. Może to sugerować, że slogan znajdujący się na oficjalnej stronie produktu, tj.: „92% Klientów jest zachwyconych efektami Semaxin!” – jest jak najbardziej prawdziwy.

Kliknij Tutaj i Kup 20% Taniej

(Promocja ważna do 25 marca 2023 do godziny 23:59)

Czy Semaxin to produkt bezpieczny?

Niewątpliwie zaletą produktu Semaxin jest to, że w jego składzie znajdziemy tylko i wyłącznie naturalne składniki. Dzięki temu, możemy mieć niemal pewność, że nie będzie powodował on reakcji niepożądanych.

Do tej pory nie odnotowano skutków ubocznych wywołanych przez suplementację Semaxin. Nie mniej, w przypadku zauważenia niepokojących reakcji organizmu, należy skonsultować się ze specjalistą.

Przeciwwskazania do stosowania Semaxin

Semaxin to produkt, o którym można powiedzieć, że został stworzony dla każdego mężczyzny. Wynika to z faktu, iż bazuje na naturalnych składnikach, które mimo bardzo silnego działania, nie wpływają negatywnie na inne sfery funkcjonowania organizmu.

W związku z powyższym, Semaxin (www.semaxin.pl) może być stosowany przez każdego mężczyznę pragnącego poprawić sprawność seksualną i płodność. Warto przy tym mieć świadomość, że nie potrzeba diagnozy, aby stosować Semaxin – produkt można wykorzystać profilaktycznie i traktować jako produkt podnoszący możliwości rozrodcze organizmu.

Mówiąc kolokwialnie, sięgając po Semaxin każdy mężczyzna będzie po prostu „skuteczniejszy”.

Jak stosować Semaxin?

Powiedzieć, że Semaxin to wygodne rozwiązanie na sprawność seksualną, to jak nie powiedzieć nic. W przeciwieństwie do innych naturalnych metod na zwiększenie płodności, Semaxin nie wymaga od nas większego zaangażowania. Wystarczy stosować 2 kapsułki preparatu dziennie, aby poczuć różnicę już po kilku tygodniach stosowania.

Zgodnie z tym, co przedstawiają opinie konsumentów – najpierw możemy liczyć na znaczące wzmocnienie erekcji i poprawę libido. Następnie, zwiększają się nasze możliwości rozrodcze.

Sugerowany czas suplementacji to od 3 do 6 miesięcy. Należy mieć jednak na uwadze, iż długość stosowania Semaxin uwarunkowana jest od skali problemu, kondycji organizmu oraz nasilenia defektów. Produkt należy stosować na 30 minut przed posiłkiem i popijać dużą ilością wody.

Gdzie kupić Semaxin?

Semaxin to produkt, którego rosnąca popularność sprawia, że coraz częściej znajdziemy go na różnego rodzaju serwisach aukcyjno-ogłoszeniowych typu Allegro, eBay czy OLX. Sugerujemy jednak korzystać z oficjalnych kanałów dystrybucji, tj. strony producenta (www.semaxin.pl), gdyż tylko w tym miejscu otrzymamy gwarancję oryginalności produktu.

Co więcej, decydując się na zakupy bezpośrednio u producenta możemy liczyć również na zapewnienie najniższej ceny oraz 90-dniową gwarancję skuteczności. Składając zamówienie natrafić można na taki komunikat:

Liczne badania i zadowoleni klienci potwierdzili skuteczność Semaxin. Zwróć opakowanie w ciągu 90 dni, aby otrzymać pełny zwrot pieniędzy, jeśli produkt nie spełni Twoich oczekiwań.

Tym samym, decydując się na zakup na Semaxin.pl – w praktyce nic nie ryzykujemy. Brak zadowolenia to zwrot kosztów pieniędzy. Trzeba przyznać, że wśród suplementów diety w tej kategorii to absolutnie niespotykane. Może to sugerować, iż producent jest naprawdę pewny skuteczności swojego produktu!

Ile kosztuje Semaxin?

Nie od dziś wiadomo, że produkty w kategoriach „Seks” / „Potencja” / „Płodność” są naprawdę drogie. Wynika to z faktu, iż stanowią specjalistyczne rozwiązania.

Cena Semaxin zdaje się być jednak bardzo atrakcyjna. Wszakże, za 60 kapsułek preparatu (zapas na 1 miesiąc stosowania) przyjdzie nam zapłacić 199,00 złotych. Prócz tego, decydując się na zakup 3 lub 6 opakowań możemy liczyć na rabaty:

 • rabat 50% w przypadku zakupu 6 opakowań Semaxin (cena całkowita 597,00 złotych)
 • rabat 33% w przypadku zakupu 3 opakowań Semaxin (cena całkowita 398,00 złotych)

W związku z powyższym, rekomendujemy na starcie wybór większych pakietów, gdyż wiąże się to ze sporą oszczędnością.

Produkt wysyłany jest natychmiastowo. Przesyłka dociera zwykle po 24-48 godzinach. Jest zapakowana w dyskretny sposób, dzięki czemu nikt nie będzie wiedział co jest jej zawartością.

Czy warto sięgnąć po Semaxin?

Semaxin jest rozwiązaniem na problemy z niepłodnością, który jest wart uwagi. Jest to tabletka, która wyróżnia się spośród innych opcji ze względu na swój bogaty skład i doskonałe opinie.

Oczywiście, decydując się na zakup produktu, należy mieć na uwadze, iż stosowanie suplementów diet to tylko jeden z elementów walki z niepłodnością. Jednakowoż, może mieć fundamentalne znaczenie dla efektywności podjętej terapii.

Czy warto sięgnąć po Semaxin? Nie ma wątpliwości, że wśród produktów tego typu Semaxin to wyróżniające się rozwiązanie, nad którego zastosowaniem warto się zastanowić. W naszej ocenie to naprawdę ciekawa propozycja.

Autor: Michał Adamczyk

Założyciel i główny redaktor serwisu Być Zdrowym. W 2008 roku ukończył z powodzeniem Uniwersytet Medyczny w Lublinie uzyskując tytuł magistra farmacji. Od 2009 roku aktywnie związany z branżą medyczną, szczególnie w zakresie medycyny naturalnej, suplementacji i zdrowia seksualnego mężczyzn. Prywatnie miłośnik sportów wodnych i biohackingu. Jego celem jest świadoma edukacja o zdrowiu i rzetelna pomoc w procesie dbania o nie. Więcej informacji o autorze znajdziesz tutaj.

Oceń artykuł: Semaxin tabletki dla mężczyzn. Opinie, cena i skład

Ilość ocen: 0 Średnia ocen: 0 na 5

Zobacz opinie na forum o artykule:

Semaxin tabletki dla mężczyzn. Opinie, cena i skład

guest
Podaj swoje imię
Podaj swój adres e-mail
0 Opinie
Opinie
Zobacz wszystkie komentarze