Nutrigo Lab Regeneration odżywka na regenerację: opinie, efekty

Nutrigo Lab Regeneration to suplement diety dla osób, które pragną przyśpieszyć regenerację po treningu. Czy faktycznie propozycja od Nutrigo Lab jest skuteczna? Czy ta odżywka wspomaga regenerację mięśni?

Co to jest Nutrigo Lab Regeneration?

Producent suplementów diet dla osób aktywnych (sportowców i kulturystów) – Nutrigo Lab w swojej ofercie ma odżywkę przeznaczoną dla osób, które pragną:

 • uzupełnić utraconą energię po treningu
 • wyeliminować zmęczenie towarzyszące po treningu
 • ograniczyć ból mięśni po treningu

W wielkim skrócie można powiedzieć, że Nutrigo Lab Regeneration to odżywka potreningowa, która wspomaga i przyśpiesza regenerację.

Jednakże, warto odnotować, że jest to propozycja z najwyższej półki. Ochoczo po Nutrigo Lab Regeneration sięgają nie tylko amatorzy kulturystyki, ale także profesjonaliści.

Dla kogo przeznaczony jest suplement Regeneration od Nutrigo Lab?

Wbrew pozorom, Nutrigo Lab Regeneration to suplement, który przeznaczony jest nie tylko dla zawodowców. Z powodzeniem może być wykorzystywany także przez amatorów sportów siłowych oraz dyscyplin bazujących na wydolności/wytrzymałości organizmu.

Prócz znaczącego wsparcia dla procesów regeneracyjnych, produkt od Nutrigo Lab wspomaga także syntezę białek mięśniowych. Ponadto, dostarcza niezbędnych aminokwasów.

Można powiedzieć, że Nutrigo Lab Regeneration to kompletne wsparcie dla organizmu po treningu. Unikalny, niezwykle bogaty skład sprawia, że możemy ograniczyć się tylko i wyłącznie do tego suplementu diety.

Co zawiera Nutrigo Lab Regeneration?

Nutrigo Lab Regeneration to kompozycja aż 10 aktywnych składników.

Pełen skład suplementu Nutrigo Lab Regeneration:

Za sprawą białka WPH Optipep® pozwala zwiększyć masę mięśniową (efekt przyśpieszonej resyntezy białek), natomiast Hydrolizat kazeiny PeptoPro® zapewnia przyśpieszoną regenerację. Co więcej PeptoPro® przyczynia się do stałej poprawy wytrzymałości mięśni.

Ograniczenie zmęczenie i przyśpieszenie regeneracji potreningowej to wynik wysokiej zawartości aminokwasów BCAA (l-waliny, l-leucyny, l-izoleucyny), l-glutaminy, jabłczanu cytruliny oraz l-argininy.

Ostatnim, dziesiątym składnikiem aktywnym Nutrigo Lab Regeneration jest ekstrakt z owoców pieprzu czarnego, a więc znakomite źródło piperyny. Jej właściwości przyczyniają się do ograniczenia poziomu tkanki tłuszczowej.

Jeśli zaś chodzi o ilość poszczególnych składników w jednej porcji produktu, to Nutrigo Lab Regeneration dostarcza:

 • 5000,00 mg hydrolizatu białka
 • 5000,00 mg hydrolizatu kazeiny
 • 2000,00 mg l-leucyny
 • 2000,00 mg l-glutaminy
 • 1000,00 mg l-waliny
 • 1000,00 mg l-izoleucyny
 • 1000,00 mg jabłczanu cytruliny 2:1
 • 1000,00 mg alfaketoglutaranu L-arginininy (AAKG 2:1)
 • 5,00 mg ekstraktu z czarnego pieprzu
 • 1,40 mg witaminy B6

Skład Nutrigo Lab Regeneration wygląda naprawdę obiecująco. Nie mniej jednak – jak w każdym przypadku, kluczowe zdają się być opinie konsumentów, lekarzy i innych specjalistów. Czy produkt faktycznie działa tak jak zapewnia producent?

Opinie na temat Nutrigo Lab Regeneration

Regeneration to produkt, który na polskim rynku dostępny jest relatywnie krótko. Mimo to, rozwiązanie od Nutrigo Lab bardzo szybko zyskało na popularności. Dzięki temu, bez trudu możemy znaleźć opinie na temat tego produktu: na forach, portalach dla sportowców czy w serwisach społecznościowych.

Co istotne, zdecydowana większość opinii na temat Regeneration (,a także innych produktów od Nutrigo Lab) ma charakter pozytywny. Poniżej publikujemy kilka wybranych recenzji produktu Nutrigo Lab Regeneration:

„Do tej pory stosowałem kilka odżywek po treningu – suplementowałem aminokwasy BCAA, l-glutaminę oraz piłem odżywki białkowe. Generalnie jak Nutrigo Lab przedstawiło Regeneration, od razu się skusiłem. Skład odżywki wydawał mi się kompletny i… nie zawiodłem się.

Generalnie, trudno powiedzieć co sprawia, że odżywka jest aż tak dobra, ale… odnoszę wrażenie, że działa znacznie silniej od innych rozwiązań. Być może uwarunkowane to jest solidną dawką.

Dla mnie Nutrigo Lab Regeneration to wygoda, skuteczność i całkiem dobra cena. Korzystam i będę korzystać dalej, bo póki co nie widzę skuteczniejszego rozwiązania na rynku.”

„Miałem ogromne problemy z nadmiernym zmęczeniem po treningu. Niestety, tak mam ułożony plan, że ćwiczę w godzinach porannych, co naturalnie utrudniało mi funkcjonowanie w dalszej części dnia. Czy Regeneration rozwiązał moje problemy?

Jak najbardziej. Różnica po zastosowaniu tej potreningówki jest ogromna. Wcześniej, piłem głównie białko, ale to nie dawało takiego „boosta” energetycznego jak po Regeneration. Co istotne, efekt utrzymuje się przez cały dzień. Dlatego też z czystym sumieniem polecam ten suplement diety!”

„Jestem więcej, niż zadowolony z Regeneration. Fajna odżywka, w naprawdę fajnej cenie. Czuć, że działa… w szczególności wtedy, gdy mamy np. dwie sesje treningowe w ciągu dnia (siłownia + aeroby). Osobiście kupiłem tę odżywkę, właśnie po to, aby szybciej się regenerować i sprawdza się w tej roli doskonale.

Oczywiście, jak ktoś trenuje amatorsko, to również się sprawdzi. Tyle, że nie wiem czy wówczas trzeba to stosować w takiej dawce, bo działa naprawdę bardzo silnie. Polecam!”

Czy Nutrigo Lab Regeneration jest bezpieczny?

W związku z tym, że Nutrigo Lab Regeneration działa niezwykle silnie, wiele osób ma wątpliwości co do bezpieczeństwa stosowania tej odżywki. Pragniemy jednak wszystkich uspokoić – Nutrigo Lab Regeneration to rozwiązanie w pełni bezpieczne.

W składzie tego suplementu nie ma żadnych substancji, które mogłyby powodować niepożądane reakcje organizmu.

Jak stosować Nutrigo Lab Regeneration?

Nutrigo Lab Regeneration to suplement diety dostępny pod postacią proszku. Producent zaleca stosować jedną porcję produktu po treningu (20g) dziennie.

Do opakowania dołączona jest miarka (10g), dzięki czemu z łatwością odmierzymy porcję. Produkt należy rozrabiać w 200 ml wody.

W przypadku zawodowego uprawiania sportu, najpewniej można zwiększyć dawkę, aczkolwiek – warto konsultować to ze specjalistą.

Smaki Nutrigo Lab Regeneration

Ze względu na fakt, iż Nutrigo Lab Regeneration to „nowość” oferta smakowa nie zachwyca. Sięgając po Regeneration nie mamy wyboru. Odżywka dostępna jest tylko o smaku truskawkowym. Nie mniej, walory smakowe produktu oceniamy bardzo wysoko. Napój smakuje całkiem nieźle.

Ogromny sukces Nutrigo Lab Regeneration na polskim rynku, niewątpliwie może wpłynąć na rozszerzenie oferty.

Gdzie kupić Nutrigo Lab Regeneration?

Nutrigo Lab Regeneration to produkt, który póki co nie jest dostępny w sklepach stacjonarnych. Zakupić go możemy tylko i wyłącznie w oficjalnym sklepie producenta: www.nutrigolab.pl. W każdym razie, niesie to za sobą kilka korzyści, a mianowicie:

 • gwarancja najniższej ceny (pomijamy pośredników)
 • gwarancja oryginalności produktu
 • 90-dniowa gwarancja zwrotu

Ile kosztuje Nutrigo Lab Regeneration?

Nutrigo Lab Regeneration to suplement diety, o którym bez wątpienia można powiedzieć, że jest skuteczny. Czy owa skuteczność idzie w parze z wysoką ceną? Nie do końca.

Owszem, za jedno opakowanie Nutrigo Lab Regeneration musimy zapłacić 339,00 złotych, aczkolwiek otrzymujemy w zamian produkt, w którym znajduje się: białko, kazeina, aminokwasy BCAA, l-glutamina, l-karnityna i ekstrakt z pieprzu czarnego. Decydując się na zakup każdego z wyżej wymienionych produktów pojedynczo, musielibyśmy zapłacić znacznie więcej.

Mało tego! Producent Nutrigo Lab Regeneration oferuje promocję dla wszystkich tych, którzy zdecydują się od razu na zakup dwóch produktów. Wówczas trzecie opakowanie Nutrigo Lab Regeneration otrzymają gratis.

Czy warto sięgnąć po Nutrigo Lab Regeneration?

Rynek suplementów diet dla sportowców bezustannie poszerza swoją ofertę. Producenci prześcigają się w nowościach, dzięki czemu konsumenci (sportowcy, kulturyści) otrzymują coraz to ciekawsze rozwiązania wspomagające uzyskiwanie lepszych wyników sportowych. Wartym odnotowania jest fakt, iż wszystkie preparaty dopuszczone do obrotu są legalne, tj. nie znajdują się na liście WADA (World Anty Doping Agency).

Z pełnym przekonaniem można powiedzieć, że Nutrigo Lab Regeneration to tego typu nowość, po którą ochoczo sięgnie każdy, kto myśli o poprawie swoich wyników sportowych. To propozycja z najwyższej półki. Jej efektywność nie podlega absolutnie żadnej dyskusji. W związku z tym, trudno na pytanie „Czy warto sięgnąć po Regeneration?”, odpowiedzieć inaczej, niż stanowczym „TAK”. Wszakże, w chwili obecnej trudno o jakikolwiek produkt na regenerację, którego skład i tym samym skuteczność, stałyby na podobnym poziomie.

Oczywiście, należy mieć na uwadze, że Regeneration to nadal tylko i wyłącznie suplement diety. Dlatego też, stosując go nie możemy zapominać o prawidłowym żywieniu. W końcu – żaden (nawet najlepszy preparat) nie zastąpi zbilansowanej, pełnowartościowej i zdrowej diety. Natomiast, nie ulega wątpliwości, że znaczenie suplementacji w przypadku zawodowego (i nie tylko!) uprawiania sportu ma kluczowe znaczenie. Każdy profesjonalista sięga po suplementy takie jak aminokwasy, białko, l-glutamina czy l-karnityna. Wszystko to znajdziemy w Regeneration od Nutrigo Lab. Czy można oczekiwać czegokolwiek więcej?

Autor: Michał Adamczyk

Założyciel i główny redaktor serwisu Być Zdrowym. W 2008 roku ukończył z powodzeniem Uniwersytet Medyczny w Lublinie uzyskując tytuł magistra farmacji. Od 2009 roku aktywnie związany z branżą medyczną, szczególnie w zakresie medycyny naturalnej, suplementacji i zdrowia seksualnego mężczyzn. Prywatnie miłośnik sportów wodnych i biohackingu. Jego celem jest świadoma edukacja o zdrowiu i rzetelna pomoc w procesie dbania o nie. Więcej informacji o autorze znajdziesz tutaj.

Oceń artykuł: Nutrigo Lab Regeneration odżywka na regenerację: opinie, efekty

Ilość ocen: 0 Średnia ocen: 0 na 5

Zobacz opinie na forum o artykule:

Nutrigo Lab Regeneration odżywka na regenerację: opinie, efekty

guest
Podaj swoje imię
Podaj swój adres e-mail
0 Opinie
Opinie
Zobacz wszystkie komentarze