Collagen Select kolagen na zmarszczki: cena, opinie, skład

Collagen Select to napój kolagenowy, który stale zyskuje na popularności. Nie ma zatem nic dziwnego w tym, że zainteresowanie kosmetykami przeciwzmarszczkowymi jest tak duże. Wszak, każda kobieta chce wyglądać pięknie i młodo. Czy Collagen Select daje dobre efekty? Czy ten kolagen na zmarszczki jest skuteczny?

Jak podaje wiedza encyklopedyczna, starzenie się organizmu to proces zmniejszenie zdolności do odpowiedzi na stres środowiskowy, które pojawia się w organizmach wraz z upływem czasu, naturalne i nieodwracalne nagromadzenie się uszkodzeń wewnątrzkomórkowych, przerastające zdolności organizmu do samonaprawy.

Jednym z defektów wynikającym ze starzenia się organizmu są zmarszczki. Choć pojawiają się na całym ciele, to zwykle staramy się je wyeliminować głównie z twarzy. Co ciekawe, pierwsze oznaki zmiany elastyczności skóry zauważyć można już w wieku około 25-30 lat.

Naszej redakcji udało się wynegocjować z producentem specjalną zniżkę 20% dla Osób zainteresowanych zakupem.

Kliknij Tutaj i Kup 20% Taniej

(Promocja ważna do 25 marca 2023 do godziny 23:59)

Co to jest Collagen Select?

Collagen Select (strona producenta – www.collagenselect.pl) to pyszny napój kolagenowy o smaku tropikalnym, który – jak podaje-  producent:

 • redukuje zmarszczki
 • poprawia elastyczność skóry
 • ogranicza proces starzenia się skóry
 • poprawia urodę

Co więcej, na stronie producenta możemy przeczytać, iż Collagen Select poprawia także zdrowie włosów i paznokci oraz wspiera prawidłowy stan błon śluzowych. Ponadto, preparat ten ma także neutralizować negatywny wpływ stresu na urodę.

Biorąc powyższe pod uwagę, można powiedzieć, że Collagen Select to rozwiązanie działające kompleksowo.

Rzecz jasna, zapewnienia producenta nie powinny stanowić kluczowego wyznacznika przy wyborze suplementu diety. Przed decyzją o zastosowaniu Collagen Select – polecamy przeanalizować jego skład, sprawdzić opinię oraz zweryfikować cenę. Wszystko to – znaleźć można w dalszej części tej publikacji.

Kliknij Tutaj i Kup 20% Taniej

(Promocja ważna do 25 marca 2023 do godziny 23:59)

Skład Collagen Select

Nazwa „Collagen Select” może sugerować, że jest to produkt oparty tylko i wyłącznie o wybrany kolagen. Nic bardziej mylnego! Collagen Select to także ogromne bogactwo mineralno-witaminowe. Aby zrozumieć „fenomen” tego koktajlu, postanowiliśmy pokrótce przeanalizować dwa kluczowe składniki:

 • Ekstrakt z pszczelnika mołdawskiego DracoBelle™ Nu
 • Hydrolizat kolagenu Verisol®

Dwie opatentowane formuły, których nie znajdziemy w żadnym innym produkcie przeciwzmarszczkowym. Według producenta, to właśnie one są odpowiedzialne za skuteczność Collagen Select. Jakie mają właściwości?

 Ekstrakt z pszczelnika mołdawskiego DracoBelle™ Nu  – to opatentowana formuła, o której mówi się, że jest w stanie zrewolucjonizować rynek środków antystarzeniowych. Wszystko to za sprawą wykorzystywania wpływu restrykcji kalorycznej na proces starzenia się organizmu.

Jak zapewnia producent Collagen Select, formuła DracoBelle pozwala na:

 • czterokrotny wzrost AMPK
 • potrójny wzrost FOXO

To wszystko ma ogromne znaczenie dla fosforylacji tychże białek.

Uważa się, że DracoBelle:

 • uelastycznia skórę
 • nawilża skórę
 • wykazuje działanie przeciwstarzeniowe

 Hydrolizat kolagenu Verisol®  – to kolagen o niezwykłej przyswajalności z przewodu pokarmowego. Ta opatentowana formuła bazuje na Bioactive Collagen Peptides® – cząsteczkach, które są zdecydowanie mniejsze, aniżeli standardowa forma kolagenu. Dzięki temu, ich przyswajanie zachodzi zdecydowanie szybciej i ma realny wpływ na kondycję skóry.

Jak już zdążyliśmy wspomnieć, prócz powyższych, w składzie produktu znajdziemy także 7 innych istotnych składników. Mowa o:

 • biotynie
 • witaminie A
 • witaminie C
 • niacynie
 • cynku
 • miedzi
 • ryboflawinie

Trzeba przyznać, że takie zestawienie wygląda naprawdę imponująco. Nie mamy wątpliwości, że koktajl Collagen Select stanowi realne wsparcie dla zdrowia i kondycji skóry. Sprawdż więcej na oficjalnej stronie producenta.

Z dziennikarskiego obowiązku publikujemy pełen skład Collagen Select: hydrolizat kolagenu – Verisol®; regulator kwasowości – kwas cytrynowy; maltodekstryna; aromat; ekstrakt z ziela pszczelnika mołdawskiego (Dracocephalum moldavica) – DracoBelle™ Nu; substancja zagęszczająca – guma ksantanowa; substancja zagęszczająca – guma guar; kwas L-askorbinowy (witamina C); barwnik – beta-karoten; cytrynian cynku; substancja słodząca – sukraloza; amid kwasu nikotynowego (niacyna); substancja słodząca – glikozydy stewiolowe; octan retinylu (witamina A); glukonian miedzi; ryboflawina; D-biotyna (biotyna).

Opinie na temat Collagen Select

Collagen Select to produkt, który na polskim rynku dostępny jest od niedawna. Mimo tego, na forach, portalach tematycznych i w mediach społecznościowych bez trudu znajdziemy recenzje i opinie na temat tego rozwiązania.

O Collagen Select bez wątpienia można powiedzieć, że jest to preparat cieszący się znakomitymi recenzjami. Lwia część opinii na temat tego produktu ma charakter pozytywny, co – rzecz jasna – pozwala sądzić, że jest to środek o naprawdę skutecznej formule.

Konsumentki i konsumenci najczęściej chwalą sobie ten preparat za:

 • szybkość działania (według liczny opinii – efekty zauważalne są już po dwóch tygodniach regularnego stosowania)
 • skuteczność
 • bezpieczeństwo stosowania (produkt oparty jest na naturalnych składnikach)

Z tego miejsca pragniemy zachęcić naszych czytelników do dzielenia się swoimi opiniami na temat Collagen Select. Wystarczy, że wyślesz nam swoją recenzję na adres [email protected], a my opublikujemy ją poniżej. W celu potwierdzenia autentyczności opinii wymagamy załączenia zdjęcia dowodu zakupu (potwierdzenie zamówienia, paragon lub zdjęcie produktu).

Nadesłane opinie:

Pani Katarzyna napisała:

Realny wpływ na wygląd (i tym samym kondycję skóry) miał dopiero Collagen Select. Jak się okazało – wsparcie od wewnątrz (w moim przypadku) było kluczowe. Szybko zaczęłam zauważać, że na mojej skórze dochodzi do małej rewolucji.

Oczywiście na skórze są niedoskonałości, ale efekt jest na tyle duży, że postanowiłam stosować ten produkt stale. Do tego, polecam zmienić nawyki żywieniowe. Mają one równie duży wpływ na kondycję skóry.

Autor: Michał Adamczyk

Założyciel i główny redaktor serwisu Być Zdrowym. W 2008 roku ukończył z powodzeniem Uniwersytet Medyczny w Lublinie uzyskując tytuł magistra farmacji. Od 2009 roku aktywnie związany z branżą medyczną, szczególnie w zakresie medycyny naturalnej, suplementacji i zdrowia seksualnego mężczyzn. Prywatnie miłośnik sportów wodnych i biohackingu. Jego celem jest świadoma edukacja o zdrowiu i rzetelna pomoc w procesie dbania o nie. Więcej informacji o autorze znajdziesz tutaj.

Oceń artykuł: Collagen Select kolagen na zmarszczki: cena, opinie, skład

Ilość ocen: 0 Średnia ocen: 0 na 5

Zobacz opinie na forum o artykule:

Collagen Select kolagen na zmarszczki: cena, opinie, skład

guest
Podaj swoje imię
Podaj swój adres e-mail
0 Opinie
Opinie
Zobacz wszystkie komentarze