Nasze porady - blog byc-zdrowym.pl

Oto sekcja „nasze porady” serwisu byc-zdrowym.pl. Znajdziesz tutaj wiele cennych rad dotyczących dietetyki, żywienia, ćwiczeń, a także odpowiedniego podejścia i nastawienia psychicznego do odzywiania i modelowania własnej sylwetki. Zapraszamy Cię do czytania, komentowania i zadawania pytań naszym ekspertom!

Snoran Plus – recenzja suplementu na chrapanie

Czy wiesz, że chrapanie to dolegliwość, która każdej nocy dokucza połowie Polaków? Niestety, bardzo często przypadłość ta jest lekceważona i ignorowana. A przecież, chrapanie może przyczynić się nawet do zawału serca czy udaru mózgu. Poważne konsekwencje wynikające z...

czytaj dalej

Jak zdrowo się odżywiać?

Według komunikatu Centrum Badania Opinii Społecznej (CBOS), aż 81% Polaków twierdzi, że odżywia się zdrowo. Czy aby na pewno? Gdyby tak było, to choroba cywilizacyjna jaką jest otyłość nie rozpowszechniałaby się w tak szybkim tempie.

czytaj dalej

Czemu warto dbać o swoje ciało?

„Dbanie o swoje ciało to nie dla mnie – nie jestem aktorem ani celebrytą, nie ma znaczenia jak wyglądam!” – nic bardziej mylnego. Zdrowie to nie tylko atrakcyjny wygląd ale także długie życie i brak chorób na starość!

czytaj dalej

Dlaczego warto schudnąć?

Odchudzanie jest nie tylko dobre dla naszej sylwetki ale także dla samopoczucia, finansów i zdrowia. Najlepiej przekonasz się o tym czytając nasz poradnik w którym zawarte są wszelkie informacje o wpływie utraty wagi na całokształt życia.

czytaj dalej

Jak zmotywować się do ćwiczeń?

Motywcja to podstawa jeśli chcesz zacząć ćwiczyć. Nie możesz znaleźć w sobie siły, żeby ruszyć się z kanapy? Nasz poradnik jest dla Ciebie – dowiedz się jak zwalczyć własne lenistwo i stać się pełnym energii człowiekiem!

czytaj dalej

Jak zdrowo spać i się wysypiać?

Jeśli nie możesz się wyspać, a rano wstajesz jeszcze bardziej zmęczony niż byłeś wieczorem, ten poradnik jest dla Ciebie. Podpowiemy co zrobić abyś w pełni wykorzystał możliwości regeneracji jakie daje zdrowy i spokojny sen.

czytaj dalej

Blog o zdrowiu

Miło nam Cię powitać na blogu z poradami strony byc-zdrowym.pl. Nasz blog podzielony jest na następujące sekcje:

Porady żywieniowe

W tej części znajdziesz takie zagadnienia jak układanie właściwych jadłospisów i diet ze względu na cel, jaki ma im przyświecać (budowa masy mięśniowej, redukcja bądź zdrowe żywienie), a także opis najciekawszych, z punktu zdrowotnego, produktów, jakie możesz zakupić na rynku.

Porady motywacyjne

Nie samą dietą człowiek żyje i aby ją utrzymać należy mieć odpowiednie przekonania w swojej głowie co do treningu, systematyczności, a także wytrwania w swoich postanowieniach. Ta sekcja dotyczy odpowiedniego nastawienia do swojego zdrowia, a także znalezienia sił do systematycznego wysiłku fizycznego.

Porady jak ćwiczyć

Naucz się z nami jak w odpowiedni sposób ćwiczyć oraz poprawić swoją technikę wykonywania ćwiczeń tak abyś zwięszył osiągane rezultaty, nie tracąc niepotrzebnie sił i nie narażając się na kontuzje.