Nasze porady - blog byc-zdrowym.pl

Oto sekcja „nasze porady” serwisu byc-zdrowym.pl. Znajdziesz tutaj wiele cennych rad dotyczących dietetyki, żywienia, ćwiczeń, a także odpowiedniego podejścia i nastawienia psychicznego do odzywiania i modelowania własnej sylwetki. Zapraszamy Cię do czytania, komentowania i zadawania pytań naszym ekspertom!

Tabletki na potencję bez recepty – RANKING

Tabletki na potencję bez recepty cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. I co ciekawe, panowie coraz częściej sięgają po środki, które bazują na naturalnych składnikach. Co prawda na efekty trzeba nieco poczekać, ale dzięki temu jesteśmy w stanie uniknąć wielu...

czytaj dalej

Jaki kolagen na zmarszczki?

Zmarszczki to podłużne zagłębienia na skórze, które bardzo często określane są mianem „pierwszej oznaki starości”. To nie do końca prawda. Wszakże, zmarszczki są nie tylko wynikiem naturalnego procesu starzenia (tzw. zmarszczki grawitacyjne). Kosmetologia wyróżnia...

czytaj dalej

Blog o zdrowiu

Miło nam Cię powitać na blogu z poradami strony byc-zdrowym.pl. Nasz blog podzielony jest na następujące sekcje:

Porady żywieniowe

W tej części znajdziesz takie zagadnienia jak układanie właściwych jadłospisów i diet ze względu na cel, jaki ma im przyświecać (budowa masy mięśniowej, redukcja bądź zdrowe żywienie), a także opis najciekawszych, z punktu zdrowotnego, produktów, jakie możesz zakupić na rynku.

Porady motywacyjne

Nie samą dietą człowiek żyje i aby ją utrzymać należy mieć odpowiednie przekonania w swojej głowie co do treningu, systematyczności, a także wytrwania w swoich postanowieniach. Ta sekcja dotyczy odpowiedniego nastawienia do swojego zdrowia, a także znalezienia sił do systematycznego wysiłku fizycznego.

Porady jak ćwiczyć

Naucz się z nami jak w odpowiedni sposób ćwiczyć oraz poprawić swoją technikę wykonywania ćwiczeń tak abyś zwięszył osiągane rezultaty, nie tracąc niepotrzebnie sił i nie narażając się na kontuzje.