African Mango na odchudzanie: cena, opinie, efekty

Czy wiesz, że w Polsce z nadwagą i/lub otyłością boryka się ponad 50% społeczeństwa? To problem, który przez Światową Organizację Zdrowia (World Health Organization) określany jest mianem epidemii. Wszelkie raporty sugerują, że w najbliższych latach dalej będziemy notowali wzrost liczby osób z nadwagą i otyłych.

Co oczywiste, problem nadwagi i otyłości sprawia, że na popularności zyskują wszelkiego rodzaju rozwiązania odchudzające. Rośnie zainteresowanie siłowniami, klubami fitness i gabinetami dietetycznymi. Zyskuje również rynek suplementów diet, który w chwili obecnej warty jest około 4 miliardów złotych.

Najlepsze African Mango na odchudzanie!

Zmniejsza apetyt, Wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej, Pomaga usuwać szkodliwe toksyny z organizmu,

Wspomaga trawienie!

Spośród wszystkich środków wspomagających procesy odchudzania na wyróżnienie zasługuje African Mango. To preparat cieszący się ogromną popularnością i zaufaniem społeczeństwa. Ochoczo sięgają po niego osoby w różnym wieku.

Co to jest African Mango?

African Mango, a właściwie – afrykańskie mango to owoc Irvingia ganonensis – rośliny z rodziny irwingowatych. Naturalnie występuje na terenach Afryki Zachodniej i Afryki Centralnej.

W Polsce African Mango dostępne jest pod postacią suplementu diety, którego producentem jest Key Player Limited. W jednej kapsułce tego preparatu znajduje się aż 600,00 mg wyciągu z afrykańskiego mango.

Jak zapewnia producent tego preparatu, African Mango to środek, który:

 • skutecznie spala tkankę tłuszczową
 • usuwa toksyny z organizmu
 • ogranicza łaknienie
 • redukuje poziom cholesterolu
 • wspomaga układ trawienny

Warto przy tym zaznaczyć, że African Mango nie zawiera zbędnych wypełniaczy – tj. produkt oparty jest tylko i wyłącznie na ekstrakcie z afrykańskiego mango.

Naszej redakcji udało się wynegocjować z producentem specjalną zniżkę 20% dla Osób zainteresowanych zakupem.

Kliknij Tutaj i Kup 20% Taniej

(Promocja ważna do 25 marca 2023 do godziny 23:59)

Skład African Mango

Rynek suplementów diety na odchudzanie jest ogromny. Producenci bezustannie wprowadzają na rynek nowe rozwiązania, które tak naprawdę – nie wyróżniają się niczym szczególnym, tj. oparte są na tych samych składnikach. W przypadku African Mango nie możemy mówić o „ściemie”. Producent nie stosuje żadnych wypełniaczy – bazuje tylko na ekstrakcie z afrykańskiego mango.

Pełen skład (dane pochodzą z ulotki preparatu) prezentuje się następująco: Irvingia Gabonensis (African Mango) Seeds Powder, Capsule Shell: Gelatine, Colour: Titanium Dioxide.

Jak działa African Mango?

Aby zrozumieć fenomen tego suplementu diety, należy zaznajomić się z właściwościami afrykańskiego mango. Jak możemy przeczytać w publikacji „Irvingia gabonensis (Aubry-Lecomte ex O’Rorke) Baill”, 100-gramowa porcja pulpy owocowej zapewnia 61 kalorii i obejmuje:

 • 81g wody
 • 15,7g węglowodanów
 • 0,9g białka
 • 0,2g tłuszczów
 • 50 mg fosforu
 • 20 mg wapnia
 • 7 mg witaminy C
 • 2 mg żelaza

Kluczowe dla odchudzania są włókna pokarmowe (błonnik). To właśnie one odpowiadać mają za bardzo wysoką efektywność tego preparatu. Przypomnijmy tylko, że według wiedzy encyklopedycznej błonnik pokarmowy:

 • ogranicza wchłanianie cholesterolu
 • ogranicza wchłanianie trójglicerydów
 • obniża stężenie glukozy we krwi
 • obniża zapotrzebowanie na insulinę
 • spowalnia rozkład węglowodanów
 • wiąże jony sodu
 • ogranicza łaknienie
 • pełni rolę prebiotyczną
 • reguluje wypróżnienia
 • przyśpiesza perystaltykę jelit
 • zapobiega zaparciom

Co oczywiste, tego wszystkiego można spodziewać się stosując regularnie African Mango.

Wartym odnotowania jest również fakt, iż suplementy oparte na wyciągu z afrykańskiego mango, wielokrotnie były poddawane różnym badaniom. Nie mniej jednak – to nie one sprawiły, że środek jest tak popularny. Wysokie zainteresowanie produktem to efekt licznych, pozytywnych opinii. Uważa się, że pewnego rodzaju przełomem jeśli chodzi o popularność tego środka była wypowiedź amerykańskiego lekarza Mehmeta Oza w talk-show „Doktor Oz radzi!”, który stwierdził, że stosowanie afrykańskiego mango w jego przypadku przyczyniło się do utraty ponad 3 kilogramów w miesiącu – bez zmian w diecie i aktywności fizycznej.

Kliknij Tutaj i Kup 20% Taniej

(Promocja ważna do 25 marca 2023 do godziny 23:59)

Opinie na temat African Mango

Mówi się, że najlepszą oceną efektywności konkretnego suplementu jest przegląd opinii i recenzji. W przypadku African Mango można mówić o pewnym fenomenie – zdecydowana większość ocen, komentarzy i opinii ma charakter pozytywny. W przypadku suplementów diet na odchudzanie jest to swojego rodzaju novum.

Najczęściej konsumenci chwalą sobie African Mango za bardzo wysoką skuteczność. Nie brakuje opinii mówiących o tym, iż środek ten pozwala schudnąć nawet 10-12 kilogramów w skali miesiąca. Pragniemy jednak zauważyć, że takich wyników spodziewać należy się tylko wtedy, gdy jednocześnie zadbamy o dietę i aktywność fizyczną.

Stosowałaś/eś African Mango? Podziel się z nami swoją recenzją. Wystarczy, że wyślesz swoją opinię na adres redakcja@byc-zdrowym.pl, a my umieścimy ją poniżej. W celu potwierdzenia autentyczności opinii – prosimy o dołączenie potwierdzenia zakupu (paragon/opakowanie produktu itp.).

Nadesłane opinie:

Martyna (ma************3@gmail.com)

Powiedzieć, że African Mango to suplement skuteczny, to jak nie powiedzieć nic. Dla mnie to PRAWDZIWE WYBAWIENIE. Z otyłością zmagałam się od czasów liceum. Nadprogramowe 25 kilogramów wpływały na moją samoocenę i jakość życia. Wielokrotnie podejmowałam próby odchudzania, ale zawsze nieskutecznie.

To co było dla mnie ważne, to fakt, iż redukcja następuje bardzo szybko. Do tej pory moim osobistym rekordem było zrzucenie 2,5 kilograma w ciągu miesiąca. Z African Mango poprawiłam wynik o jakieś 300%! Finalnie, 3 miesiące suplementacji zakończyły się wynikiem -25kg.

Warto jednak pamiętać, że takie tempo redukcji może być niebezpieczne. Dlatego też, kluczem do sukcesu jest połączenie zasad zdrowego żywienia z suplementacją. Wówczas – wszystko przebiega zgodnie z planem i nie stanowi żadnego zagrożenia.

Barbara (wa*********a@o2.pl)

Mój wynik z African Mango nie był jakiś imponujący, gdyż stosowałam ten produkt bez diety i żadnych ćwiczeń. Mimo to, udało się zredukować blisko 10 kilogramów (w czasie trzech miesięcy).

Dodam jednak, że produkt świetnie wpływa na samopoczucie. Człowiek ma więcej energii i przede wszystkim – nie podjada. Przez cały dzień czułam zdecydowanie większe nasycenie + wyeliminowałam podjadanie w nocy. Uważam, że to kluczowa właściwość African Mango.

Istotne jest również to, że po odstawieniu nie ma czegoś takiego jak efekt jojo. Waga jest stabilna i utrzymuje się od kilku miesięcy na wypracowanym poziomie.

Arkadiusz (ar******1@wp.pl)

W swoim życiu stosowałem dziesiątki różnych środków na odchudzanie i muszę powiedzieć jedno – ŻADEN z preparatów nie działał tak jak tabletki African Mango. Przede wszystkim, realnie ograniczony został mój apetyt (nie czułem głodu, co do tej pory było główną przyczyną mojej nadwagi).

Ile schudłem? Łącznie blisko 14 kilogramów. To może nie jest jakiś super wynik patrząc na czas (90 dni), ale ja byłem bardzo zadowolony. Polecam!

Warto wiedzieć! Zazwyczaj stosowanie suplementów diet na odchudzanie powinno pełnić rolę asysty dla innych procesów: diety i treningu. W przypadku African Mango – środek wykazuje działanie nawet bez realizacji powyższych.

Jak stosować African Mango?

Producent zaleca stosować African Mango raz dziennie. 2 kapsułki należy spożywać na 30 minut przed posiłkiem i popijać dużą ilością wody. W przypadku gdyby spadek wagi był zbyt wysoki i powodował dyskomfort, dawkę można obniżyć do 1 kapsułki. Zwiększenie zalecanej dawki może odbyć się tylko po wcześniejszej konsultacji ze specjalistą.

Produkt polecany jest zarówno mężczyznom, jak i kobietom. Nie powinien być stosowany przez dzieci, kobiety w ciąży i karmiące.

Czy African Mango powoduje skutki uboczne?

Jako że African Mango nie posiada żadnych uzupełniaczy i jest produktem opartym o naturalny wyciąg z owoców, ryzyko wystąpienia jakichkolwiek skutków ubocznych jest minimalne.

Warto jednak zaznaczyć, że niektóre źródła podają, iż produkt może powodować ból głowy i migrenę. W każdym razie – takie przypadki pojawiają się bardzo rzadko. Zazwyczaj, suplementacja African Mango przebiega bezproblemowo.

Gdzie kupić African Mango?

African Mango to preparat, którego producentem jest firma Key Player Limited. Prowadzi sprzedaż wysyłkową także na terenie naszego kraju. Suplement bez trudu zakupimy na africanmango.pl.

Niekiedy African Mango dostępny jest także w serwisach aukcyjnych, tj. Allegro, eBay, OLX itp. Nie mniej jednak – kupując preparat w tym miejscu nie otrzymamy gwarancji oryginalności i zwrotu pieniędzy.

Ile kosztuje African Mango?

African Mango to preparat, którego cena zależna jest od wielkości zakupów. Wraz z każdym kolejnym opakowaniem możemy otrzymać wyższy rabat. Najlepiej obrazuje to poniższa tabela:

Ilość opakowań African MangoCena jednostkowa i wysokość rabatu
1 opakowanie159,37 zł.
2 opakowania151,40 zł. (-5%)
3 opakowania143.43 zł. (-10%)
6 opakowań135.46 zł. (-15%)
9 opakowań127.50 zł. (-20%)
12 opakowań119.53 zł. (-25%)

Warto zatem już przed dokonaniem zakupu preparatu oszacować jak długo będzie trwał proces redukcji.

1 opakowanie African Mango zawiera 60 kapsułek i przy zalecanym dawkowaniu (2szt./doba) wystarczy na 30 dni (1 miesiąc).

Czy warto kupić African Mango na odchudzanie?

Bez cienia wątpliwości African Mango to jedno z najlepszych dostępnych rozwiązań na odchudzanie. Oczywiście, należy mieć na uwadze fakt, iż jest to tylko i wyłącznie suplement diety, aczkolwiek jego efektywność stoi na naprawę wysokim poziomie.

Liczne opinie i recenzje – zarówno konsumentów, jak i dietetyków zdają się być najlepszą rekomendacją dla tego preparatu.

Autor: Michał Adamczyk

Założyciel i główny redaktor serwisu Być Zdrowym. W 2008 roku ukończył z powodzeniem Uniwersytet Medyczny w Lublinie uzyskując tytuł magistra farmacji. Od 2009 roku aktywnie związany z branżą medyczną, szczególnie w zakresie medycyny naturalnej, suplementacji i zdrowia seksualnego mężczyzn. Prywatnie miłośnik sportów wodnych i biohackingu. Jego celem jest świadoma edukacja o zdrowiu i rzetelna pomoc w procesie dbania o nie. Więcej informacji o autorze znajdziesz tutaj.

Oceń artykuł: African Mango na odchudzanie: cena, opinie, efekty

Ilość ocen: 0 Średnia ocen: 0 na 5

Zobacz opinie na forum o artykule:

African Mango na odchudzanie: cena, opinie, efekty

guest
Podaj swoje imię
Podaj swój adres e-mail
0 Opinie
Opinie
Zobacz wszystkie komentarze