Acai Berry Extreme jagody acai w tabletkach. Cena, opinie i skład

Suplement diety Acai Berry Extreme to jeden z najpopularniejszych produktów na odchudzanie i zrzucenie zbędnych kilogramów, który nie posiada żadnych skutków ubocznych. Czy w tym przypadku popularność idzie w parze ze skutecznością? Czy Acai Berry Extreme to środek na odchudzanie, który jest warty rekomendacji?

World Obesity Federation podaje, że w 2025 roku z powodu nadwagi lub otyłości cierpieć będzie około 2,7 miliarda ludzi. To ogromny problem, którego rozwiązanie jest więcej, niż trudne. Kampanie społeczne, interwencje rządowe (np. nakładanie wyższych podatków na niezdrową żywność) i inne procesy nie przynoszą satysfakcjonujących efektów.

Na całe szczęście, nadwaga i otyłość to defekty, które coraz rzadziej są lekceważone. Spora część społeczeństwa decyduje się podjąć trudy odchudzania. Ochoczo korzystamy z rozmaitych diet, planów treningowych oraz suplementów. Te ostatnie, cieszą się coraz większą popularnością. Niewątpliwie, uwarunkowane jest to faktem, iż producenci dostarczają coraz to skuteczniejsze preparaty.

Co to jest Acai Berry Extreme i jak on działa?

Acai Berry Extreme to suplement diety, który – jak zapewnia producent – sprawi, że Twoja sylwetka będzie wyglądać tak, jak sobie wymarzysz. Kapsułki, których skład oparty jest na wyciągu z owoców Acai:

 • pomagają zrzucić wagę
 • przyśpieszają metabolizm
 • dodają energii
 • wspomagają proces spalania tkanki tłuszczowej

Biorąc powyższe pod uwagę, można dojść do prostego wniosku – Acai Berry Extreme to kompletny suplement diety na odchudzanie. Nie zawsze jednak, zapewnienia producenta idą w parze z rzeczywistym działaniem. Dlatego też, pokusiliśmy się o analizę składu, opinii oraz dostępności tego preparatu.

Naszej redakcji udało się wynegocjować z producentem specjalną zniżkę 20% dla Osób zainteresowanych zakupem.

Kliknij Tutaj i Kup 20% Taniej

(Promocja ważna do 25 marca 2023 do godziny 23:59)

Skład suplementu diety na odchudzanie Acai Berry Extreme

Acai Berry Extreme to preparat, którego skład nie powinien być dla nikogo żadnym zaskoczeniem. Produkt oparty jest tylko na jednym aktywnym składniku – wyciągu z jagód Acai. W dziennej porcji (2 kapsułki) Acai Berry Extreme znajdziemy aż 1000,00 mg ekstraktu. Zgodnie z naszą wiedzą – to zdecydowanie największa dawka na rynku (stąd w nazwie suplementu „Extreme”).

Właściwości jagód Acai – jak działa Acai Berry Extreme?

Aby zrozumieć fenomen tego suplementu, należy zaznajomić się z właściwościami jagód Acai. To owoce euterpy warzywnej – gatunku rośliny z rodziny palm, rosnącej na terenach Ameryki Południowej.

Acai Berry znane jest głównie ze swoich właściwości odchudzających. To wynik bardzo wysokiej zawartości błonnika (w 100g owoców znajduje się około 17g). Wpływ na powodzenie procesów redukcyjnych ma również spora ilość witamin i minerałów (stanowią naturalne uzupełnienie diety). Warto jednak wiedzieć, że Acai Berry poza ogromnym wpływem na odchudzanie, oddziałuje także na wiele innych sfer organizmu.

Według licznych doniesień, antyoksydanty znajdujące się w owocach Acai to skuteczna broń na nowotwory i proces starzenia się organizmu (neutralizują wolne rodniki). Mało tego! Acai Berry to także sposób na:

 • obniżenie poziomu „złego” cholesterolu
 • poprawę pracy całego układu krwionośnego
 • oczyszczanie organizmu z toksyn
 • wzmocnienie odporności
 • poprawę samopoczucia

Jagodom Acai przypisuje się również właściwości wspomagające sprawność seksualną, aczkolwiek nie zostało to potwierdzone niezależnymi badaniami.

Reasumując, właściwości jagód Acai, a tym samym – suplementu diety Acai Berry Extreme są naprawdę imponujące. To jeden z tych produktów, których obecność na tzw. liście SuperFoods, nikogo nie może dziwić.

Kliknij Tutaj i Kup 20% Taniej

(Promocja ważna do 25 marca 2023 do godziny 23:59)

Opinie na temat suplementu diety Acai Berry Extreme

Wybierając konkretny suplement diety na odchudzanie, zawsze warto kierować się tym, co sądzą o nim inni. W przypadku Acai Berry Extreme, z opiniami i recenzjami nie ma żadnego problemu. W Internecie znajdziemy dziesiątki publikacji i komentarzy na temat tego preparatu.

Co istotne, zdecydowana większość treści traktujących o tym suplemencie diety ma pozytywny charakter. Konsumenci i konsumentki, cenią sobie ten środek za:

 • szybkość działania
 • bardzo wysoką efektywność
 • bezpieczeństwo stosowania
 • liczne inne właściwości pro-zdrowotne

W tym miejscu zwracamy się do naszych czytelników z prośbą. Jeśli stosowałaś/eś Acai Berry Extreme i chcesz podzielić się swoją opinią – wyślij swoją recenzję na adres: [email protected], a my umieścimy ją w tym artykule:

Opinie naszych czytelników:

Monika (mo********[email protected]):

Co do tego, że Acai Berry Extreme działa – nie mam ŻADNYCH wątpliwości. Te tabletki wyjątkowo dobrze wspomogły moją dietę. Dzięki nim efektywność z około 2-3kg na miesiąc wzrosła o ponad 100%. Podczas „kuracji” tym środkiem, chudłam w tempie 6-7 kilogramów, co pozwoliło mi się uporać z 20 kilogramami nadwagi w trzy miesiące. Pragnę również zauważyć, że od czasu redukcji minęło 6 miesięcy. Efektu jojo nie zauważyłam, choć – rzecz jasna – nie wróciłam do pierwotnej wersji swojego odżywiania. Nie trzymam jakiejś szczególnej diety, po prostu staram się wybierać zdrowe produkty i jest to wystarczające.

Michał (ko**********[email protected]):

Moja opinia o Acai Berry Extreme jest pozytywna, ale też nie traktuję tego suplementu jako wybitnie skutecznego. Produkt działa i trzeba mu to oddać, ale jeśli ktoś spodziewa się, że dwie kapsułki dziennie zrobią z niego supermodela lub supermodelkę, to jest w błędzie. Nic bez ciężkiej pracy się nie wydarzy, dlatego przestrzegam przed wiarą w super-tabletki. Produkt pomaga i w mojej ocenie działa znacznie lepiej niż inne środki (stosowałem wiele różnych), ale kluczowa zawsze będzie dieta!

Alicja (wo*************[email protected]):

Acai Berry Extreme zakupiłam w styczniu ubiegłego roku, co jak się okazało było elementem niezbędnym dla mojego odchudzania. Wcześniej kilka razy podejmowałam się odchudzania, ale za każdym razem bez większych sukcesów. Dopiero po zastosowaniu tych tabletek, efekty w skali tygodnia były na tyle satysfakcjonujące (widoczne gołym okiem!), że potęgowały moją motywację i sprawiały, że utrzymałam odchudzanie. Finalnie, proces odchudzania trwał 5,5 miesiąca. W tym czasie zrzuciłam blisko 30 kilogramów. Mimo takiej dużej zmiany moje zdrowie nie ucierpiało. Polecam jak najbardziej!

Jak prawidłowo stosować suplement Acai Berry Extreme?

Acai Berry Extreme to suplement diety dostępny pod postacią kapsułek, które stosujemy raz dziennie na 30 minut przed posiłkiem. Zalecane dawkowanie to 2 sztuki dziennie.

Produkt należy spożywać zgodnie z zaleceniami producenta. Ewentualne korekty w dawkowaniu można wprowadzać po konsultacji ze specjalistą – lekarzem, dietetykiem lub farmaceutą.

Bezpieczeństwo stosowania Acai Berry Extreme

Jako że Acai Berry Extreme to preparat, o którym bez cienia wątpliwości można powiedzieć, że działa niezwykle silnie, bardzo często pojawiają się wątpliwości odnośnie bezpieczeństwa stosowania tego produktu.

Gdzie kupić Acai Berry Extreme?

Jedną z największych wad suplementu diety Acai Berry Extreme jest jego ograniczona dostępność. Preparatu nie dostaniemy w aptekach i drogeriach. Zakupu dokonać możemy tylko i wyłącznie na stronie producenta znajdującej się pod adresem: www.acaiberryextreme.pl.

Warto przy tym zauważyć, że niekiedy występują problemy z dostępnością preparatu. Wynika to przede wszystkim z faktu, iż środek ten cieszy się naprawdę ogromnym zainteresowaniem.

Ile kosztuje Acai Berry Extreme?

Cena suplementów diet na odchudzanie bywa bardzo różna. W przypadku Acai Berry Extreme mamy do czynienia z produktem ze „średniej półki cenowej”. Za jednomiesięczny zapas suplementu zapłacić musimy 149,00 złotych.

Warto jednak weryfikować stronę promocyjną producenta Acai Berry Extreme. Klikając tutaj możesz sprawdzić czy aktualnie jest dostępny 20% rabat.

Warto przy tym zauważyć, że producent oferuje stałą promocję dla osób zamawiających więcej, niż jedno opakowanie. Na stronie zamówienia mamy do wyboru trzy warianty:

 • podstawowy (1 opakowanie) w cenie 149,00 zł.
 • standardowy (3 opakowania) w cenie 298,00 zł.
 • optymalny (6 opakowań) w cenie 447,00 zł.
Czy i dlaczego warto kupić Acai Berry Extreme?

Argumentów przemawiających za zakupem Acai Berry Extreme jest mnóstwo. Przede wszystkim, kluczowa jest potwierdzona skuteczność – nie tylko niezależnymi badaniami, ale także licznymi, pozytywnymi opiniami. W naszej ocenie, to właśnie przychylne recenzje są najlepszą rekomendacją dla wykorzystania tego preparatu.

Jednocześnie pragniemy zaznaczyć, że choć Acai Berry Extreme to świetny suplement diety, nie należy traktować go jako antidotum na wszystkie nasze problemy. Absolutną podstawą procesów redukcyjnych musi stanowić dieta oraz aktywność fizyczna. Suplementację powinniśmy traktować jako asystę dla odchudzania.

Autor: Michał Adamczyk

Założyciel i główny redaktor serwisu Być Zdrowym. W 2008 roku ukończył z powodzeniem Uniwersytet Medyczny w Lublinie uzyskując tytuł magistra farmacji. Od 2009 roku aktywnie związany z branżą medyczną, szczególnie w zakresie medycyny naturalnej, suplementacji i zdrowia seksualnego mężczyzn. Prywatnie miłośnik sportów wodnych i biohackingu. Jego celem jest świadoma edukacja o zdrowiu i rzetelna pomoc w procesie dbania o nie. Więcej informacji o autorze znajdziesz tutaj.

Oceń artykuł: Acai Berry Extreme jagody acai w tabletkach. Cena, opinie i skład

Ilość ocen: 0 Średnia ocen: 0 na 5

Zobacz opinie na forum o artykule:

Acai Berry Extreme jagody acai w tabletkach. Cena, opinie i skład

guest
Podaj swoje imię
Podaj swój adres e-mail
0 Opinie
Opinie
Zobacz wszystkie komentarze